Kısaca Biz

Açık hava reklam sektöründeki tecrübemizi gelişen dinamik yapımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktan son derece mutluyuz.

Modern işletmecilik yapımızda güven, kalite, zamanında teslim iş güvenliği ile müşterim memnuniyeti dün olduğu gibi bugünde vizyonumuzu belirleyen temel unsurlardandır.

Son teknoloji donanımlara sahip olan makine parkurumuz ile hizmet anlayışımızı ve müşteri portföyümüzü genişletmekteyiz.

Hedefimiz yeni yatırımlarla ulusal ve uluslar arası markalara hizmet vermeye devam etmektir.

HİZMETLERİMİZ

Yılların verdiği tecrübe ile reklam işlerinizi profesyonel ekibimiz tarafından yapmaktayız. Müşteri memnuniyeti hızlı teslimat politikamız ile yurt içi ve yurt dışı işlerinizi yapmaktayız.

DİJİTAL BASKI

Dijital baskı sektörü teknolojinin gelişmesine paralel bir şekilde gelişen ve her geçen gün yenilenen bir sektördür.

Geçmişte belli standartlar çerçevesinde sadece rulo malzemeler üzerine 72 DPİ kalitede baskı yapabilen makineler, günümüzde tabaka malzemeler(cam, tahta, pleksi glas v.b) üzerine de yüksek kalitede baskı yapılabilmektedir. Sektördeki bu gelişimi takip ederek yüksek baskı kalitesinde ve geniş yelpazede malzemeler üzerine baskı yapabilen makineler ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. 

PROJE VE TASARIM

Her üretim işinde olduğu gibi işimiz projelendirme ile başlıyor. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda önceliğimiz, masada yol haritamızı belirlemek, mecranın keşfi, Ölçülendirme, fotoğraf çekimi, yapılacak işin similasyonu, yapılacak işe uygun malzeme belirleme ve zaman yönetimi içermektedir.

Hayaller her zaman gerçeğe dönüşemeyebiliyorlar. Tasarım ekibimiz tecrübesi ile uygulanabilir tasarımlar üreterek hayal gücü sınırlarını zorlayan, estetiğin teknoloji ile buluştuğu çalışmalara imza atmakta..

TABELA İMALAT VE MONTAJ

firmaların açık hava yüzü olan tabela talepleri, projenin başlangıcında yaptığımız keşif çalışması, ile süreç en hızlı şekilde başlar ve profesyonel ekip ile imalat aşaması sorunsuz tamamlanmaktadır. Montaj ekibimiz, proje dosyasında detayları belli olan ürünün montajını tüm güvenlik önlemlerini alarak gerçekleştirir. Yaptığımız projelerin önemli bir kısmı yüksek alanlarda olduğundan deneyimli montaj personellerimiz düzenli olarak iş güvenliği eğitimlerinden geçmekte ve gerekli sertifikalara sahiptirler. 

ENDÜSTRİYEL ÜRETİM

Konusunda deneyimli üretim ekibimiz, tasarımı ve üretim projelendirmesi tamamlanan işleri üretim programı içerisine alarak çalışmalarına başlar. Üretim ve montaj planlamasına alınan iş, ilgili müşteri yöneticisi denetiminde, gereken teknik standartlara uygun ve teslim zamanlamasına uyan bir akışta tamamlanır. Üretim kullandığımız madde ve yarı mamul ürünlerin tamamı kendini kanıtlamış, gerekli sertifikalara ve belgelere sahip ürünler içerisinden seçilmektedir. TR Lorem ipsum dolor sit amet consectetur. Vestibulum mattis id placerat at morbi turpis dictum. Ultricies viverra a nec ut elementum elit etiam. Eget sit malesuada arcu purus neque. Facilisis pulvinar nullam facilisi consectetur enim id et eleifend fermentum. Diam at vitae non tellus lectus eget at phasellus. Sit pellentesque montes eu orci. Amet viverra metus elementum euismod non morbi. Imperdiet imperdiet mauris quis amet suspendisse lacus.m ipsum dolor sit amet consectetur. Vestibulum mattis id placerat at morbi turpis dictum. Ultricies viverra a nec ut elementum elit etiam. Eget sit malesuada arcu purus neque. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur. Vestibulum mattis id placerat at morbi turpis dictum. Ultricies viverra a nec ut elementum elit etiam. Eget sit ma lesuada arcu purus neque. Facilisis pulvinar nullam facilisi consectetur enim id et eleifend fermentum.Eget sit ma lesuada arcu purus neque. Facilisis pulvinar nullam facilisi consectetur enim id et eleifend fermentum.Eget sit ma lesuada arcu purus neque. Facilisis pulvinar nullam facilisi consectetur enim id et eleifend fermentum.