Yakuplu Mh. 63. Sok. No:27/7 Beylikdüzü/İST
Pzt-Cmt: 09:00-19:00

Totem Tabela

TOTEM TABELA Nedir

Totem tabela nedir?  imalatı nasıl yapılır?  totem tabelaları çeşitleri nelerdir ? gibi sorularınıza cevap vermeye çalışacağım.

Açık alanlarda,şehirler arası yolculuklarda,yol kenarlarında gözümüze çarpan o devasa reklamlara Totem Tabela deniliyor.Bu tabelaların, uzaklığa göre boyutları ayarlanabilmektedir

Kurumların, Kurumsal firmaların, alışveriş merkezlerinin buna benzer büyük firmaların,firma önlerine veya caddelere müşterilerinin fark etmeleri için kullanılan ebat olarak büyük tabela çeşitlerimizden biridir.Totem tabela ayaklı tabela olarak ta adlandırılıyor.

Tabela İmalatı Nasıl Yapılır

Totem Tabela Çeşitleri

Totem tabela modelleri müşterin isteğine göre özgün tasarımlar yapıldığından beli bir sayısı yoktur. Fakat yapısı ve kullanım alanları baz alındığında kullanılan başlıca totem tabela çeşitleri aşağıdaki gibidir.

Işıklı Totem Tabela

Işıklı totem tabela
Işıklı totem tabela

Işıklı totem tabela uzak mesafelerde bile dikkat çekebilen etkili tabelalardandır. Geceleri kolaylıkla farkedilebilme özelliğine sahip ışıklı totem tabela 7/24 reklamınızı yapar

 

 

 

Işıksız Totem Tabela

Işıksız totem tabela
Işıksız totem tabela

Işıksız totem tabela başarılı bir işçilikle yapıldığında şık ve sade görüntüsü ile görenleri mest eder. Parlak renk kombinasyonu kullanmayan firmalar için ideal bir çözüm olan ışıksız totem tabelaları maliyet açısından uygundur. Aynı zamanda enerji tasarrufu için ideal bir tabela modelidir. 

 

 

 

Pilon Totem Tabela

Pilon totem tabela
Pilon totem tabela

Pilon totem tabela sık ve estetik tabela yapma sanatıdır. Müşterinin isteğine göre yapılan pilon tabelalar. estetik görüntüsü ile dikkatleri üzerine çekebilmektedir.

İsteğe göre ışıksız veya ışıklı pilon tabela çeşitleri olabilmektedir. Tamen hayal gücüne dayalı yapılan pilon tabela özgün bir şekilde yapıldığında oldukça dikkat çekebilmektedir.

 

 

 

Dıştan Aydınlatmalı Totem Tabela

Dıştan aydınlatmalı totem tabela
Dıştan aydınlatmalı totem tabela

Dıştan aydınlatmalı pilon totem tabelalar ışıklı tabela kategorisine girer. Tek farkı kullanılan ışık döşemelerinin dışarıdan tabelaya .yansıtılmasıdır. Yol kenarlarına koyulabilen bu tabelalar devasa boyutlara çıkabilmektedir.

 

 

Üçgen Totem Tabela

Üçgen totem tabela
Üçgen totem tabela

Üçgen totem tabela ışıklı ve ışıksız çeşitleri vardır. Diğer totem tabelalardan farkı 3 boyutlu olarak reklam yapabilmesidir. 3 yüzeyi bulunan üçgen totem tabelalar genelde şehir merkezlerinde veya 4 yol kavşaklarında tercih edilmektedir. Buradaki amaç 3 yüzeyinin de halka gözükmesidir. 

 

 

 

 

Anıt Totem Tabela

Anıt totem tabela
Anıt totem tabela

Anıt totem tabela görüntüsü itibari ile anıtları anımsattığından alır adını. Boyut olarak daha küçük ölçeklerde imal edilebilen anıt tabela genelde şehir merkezleri ve döner kavşaklarda tercih edilmektedir.

 

 

WhatsApp
Merhaba Işık Ben
3Yüz Reklam
Nasıl yardımcı olabilirim. ?