Yakuplu Mh. 63. Sok. No:27/7 Beylikdüzü/İST
Pzt-Cuma: 09:00-19:00 / Pzt-Cmt: 09:00-14:00

Çatı Tabelası

ÇATI TABELASI NEDİR VE NASIL YAPILIR​

Çatı tabelası firması olarak önceliğimiz kaliteli işçilik ve malzemedir.Bunun yanı sıra iş güvenliği tedbirlerinin önemli olduğu bu çalışmalar firmamızın değişmez prensipleri arasında yer almaktadır. Aynı zamanda İstanbul Büyükşehir Belediyesi  Reklam İlan ve Tanıtım Yönetmeliği kurallarına uygun olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz. 

Çatı Tabelası Nedİr

Bina ve yapıların en üst katlarına montajı yapılan tabelalara çatı tabelası denir. Bu tabelalar genelde hem tasarım hem de montaj olarak en zorlu tabelalar arasındadır. Bu tepe tabelalarının imalatlarında görsellik kadar tabela arkasında yer alan konstrüksiyon sistemi de büyük önem arz ediyor. Bu durum tabelanın ömrünü ve kalitesini büyük oranda etkilemektedir.

Kullanılan demirlerin ebatları, yapılan statik rüzgar hesabına göre imal etmekteyiz. Harflerin ebatları kullanılan malzeme dayanıklılık tarafımızdan en iyi şekilde hesaplanarak imal edilmektedir. Çatılardaki tabela imalatlarında müşterilerimizin ilk tercihi arasında yer almaktayız. Çatı tabela firmaları arasında yapmış olduğumuz çalışmalarımız her daim taktir toplamıştır.

Alınan iş güvenliği önlemleri, personellerimizin can güvenliği bizim için çok önemlidir. Çatı tabelalarında kullanılan harfler olarak; genelde alüminyum sac ters tava veya fileli alüminyum tercih edilmektedir. Işıklı çatı tabelalarında kullanılan pleksi, glass minimum 5 mm olmalıdır. Paslanmaya karşı demir ayakların ve harfte kullanılan alüminyum malzemenin fırın statik boyalı olması gerekmektedir.

Çatı Tabela Fİyatları

Çatı tabelası fiyatları için kessin bir rakam söylemek mümkün değildir. Bu tamamen montajı yapacak firmanın hesaplayıp size sunacağı bir teklif olur. Genelde kullanılan malzeme, yapılan işçilik, bina yüksekliği, tabelanın boyutları v.b parametrelere göre değişkenlik gösteriyor.

Ama illaki bir fiyat görmek istiyorsanız ortalama 6 katlı bir binanın vinç destekli montajı ve işçiliği de dahil, 1 m2 bazında çatı tabela fiyatı 1500 TL dir.   

Çatı tabelaları hakkında detaylı fiyat bilgisi almak için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Çatı Tabelası Fotoğrafları ve Modellerimiz

Çatı Tabelaları gene itibari ile vurgu yapması ve dikkat çekmesi için büyük hacimli olarak imalatı tamamlanmalıdır. Vinç yardımı ile montajı yapılan çatı tabelası dinamik bir ekip işçiliği gerektirir.
Hemen Arayın
Whatsapp
Merhaba Işık Ben
Nasıl yardımcı olabilirim. ?