Yakuplu Mh. 63. Sok. No:27/7 Beylikdüzü/İST
Pzt-Cuma: 09:00-19:00 / Pzt-Cmt: 09:00-14:00
Çatı Tabelası
Çatı Tabela ile ilgili görseller

Çatı tabela firması olarak önceliğimiz kaliteli işçilik ve malzemedir.Bunun yanı sıra iş güvenliği tedbirlerinin önemli olduğu bu çalışmalar firmamızın değişmez prensipleri arasında yer almaktadır.

Bina ve yapıların en üst katlarına montajı yapılan tabelalara çatı tabelası denir. Çatı Tabelaları Genelde hem tasarım hem de montaj olarak en zorlu tabelalar arasındadır. Çatı tabela imalatlarında görsellik kadar tabela arkasında yer alan konstrüksiyon sistemi de büyük önem arz ediyor.

Kullanılan demirlerin ebatları, yapılan statik rüzgar hesabına göre imal etmekteyiz. Harflerin ebatları kullanılan malzeme dayanıklılık tarafımızdan en iyi şekilde hesaplanarak imal edilmektedir. Çatı tabela imalatlarında müşterilerimizin ilk tercihi arasında yer almaktayız. Çatı tabela firmaları arasında yapmış olduğumuz çalışmalarımız her daim taktir toplamıştır.

Alınan iş güvenliği önlemleri, personellerimizin can güvenliği bizim için çok önemlidir. Çatı tabelada da kullanılan harfler; genelde alüminyum sac ters tava veya fileli alüminyum tercih edilmektedir. Işıklı çatı tabelalarında kullanılan pleksi, glass minimum 5 mm olmalıdır. Paslanmaya karşı demir ayakların ve harfte kullanıllan alüminyum malzemenin fırın statik boyalı olması gerekmektedir.

Çatı Tabela görsellerine ulaşmak için bizimle iletişime geçiniz lütfen.

Çatı Tabelaları gene itibari ile vurgu yapması ve dikkat çekmesi için büyük hacimli olarak imalatı tamamlanmalıdır. Vinç yardımı ile montajı yapılan çatı tabelası dinamik bir ekip işçiliği gerektirir.
Hemen Arayın