Yakuplu Mh. 63. Sok. No:27/7 Beylikdüzü/İST
Pzt-Cmt: 09:00-19:00

İnsan Kaynakları

ÜÇYÜZ REKLAM

İNSAN KAYNAKLARI

Üçyüz Reklam; kuruluşundan itibaren çalışanlarının maddi ve manevi hakları gözeterek bireysel ve kurumsal değerlerin paylaşıldığı; nitelikli, huzurlu ve sıcak çalışma ortamı sağlamayı temel prensip olarak benimsemiştir.

● Hızla gelişen ve değişen bu sektörde, rekabet üstünlüğünün yatırım yapılmış beyin gücü ile elde edildiğinin bilincindedir.

● Tüm aktivitelerinde mükemmelliği ve yüksek performansın değerini artırmayı ve geliştirmeyi ana ilke olarak belirlemiştir. Bizler yaş, cinsiyet, uyruk, ırk, etnik durum, din, politik yaklaşım ve fiziksel durum gözetmeksizin eşit çalışma fırsatlarının sağlanması gerekliliğine içtenlikle inanmaktayız. Bu ilke; şirketimiz iş ilanlarından işe alım ve yerleştirmeye, terfiden statü değişikliğine, çalışanlara ilişkin çeşitli uygulamalardan ücret ve diğer yan haklar ile eğitim seçimlerine kadar iş hayatımızın tüm aşamaları için geçerlidir.

● Çalışanlarımız için şeffaf ve eşit yönetim politikası izleyerek şirketlerine bağlılıklarını ön planda tutmanın ve geliştirmenin sahip olduğumuz beyin gücünün muhafazası için temel kriter olduğunun bilincindeyiz.

● Hedefimizi sürekli yüksek tutarak, faaliyet gösterdiğimiz sektörde lider yapımızı koruyup, farklılıklar oluşturarak kalıcı üstünlükler sağlamak ve bu başarıyı tüm çalışanlarımızla paylaşmak temel ilkelerimizdendir.

● En iyi olma yolunda; çalışanlarımızın motivasyonlarını geliştirerek tüm çalışanlarımız arasında fırsat eşitliği sağlamak, insan kaynakları yaklaşımımızın temel direğini oluşturmaktadır.

● Bu vizyonla oluşturulan insan kaynakları politikamız; şirketimiz stratejik plan ve hedefleri doğrultusunda insan gücü ihtiyacını karşılamak, bu gücün en verimli şekilde değerlendirilmesini ve devamlılığını sağlamak amacındadır.

● Politikamız doğrultusunda; çalışanlarımıza eğitim ve kendini geliştirme olanakları sağlamak, kariyer haritalarını oluşturarak verimliliklerini en üst seviyeye çıkarmak bu uzun yolda bizi besleyen damarlarımızdır.

● Başta bu politika olmak üzere; tüm insan kaynakları uygulamalarımızı günün şartlarına göre gözden geçirmek, güncellemek ve böylelikle dinamik bir yapıda tutarak sürekli gelişmesini sağlamak temel politikamızdır.

İş başvuru talepleri yada insan kaynakları ile ilgili herhangi bir konuda info@ucyuzreklam.com
e-posta adresinden iletişime geçebilirsiniz.

bir yorum bırakın

WhatsApp
Merhaba Işık Ben
3Yüz Reklam
Nasıl yardımcı olabilirim. ?