Hizmetlerimiz

Organik Yapay Bitki Tabela

Organik Tabela,Ofis içinde kullanabileceğiniz yapay bitkiler  içinde ışıklı şık harfler ve logolar

Çatı Tabela

Çatı tabelası firması olarak önceliğimiz kaliteli işçilik ve malzemedir.Bunun yanı sıra iş güvenliği tedbirlerinin önemli olduğu bu çalışmalar firmamızın değişmez prensipleri arasında yer almaktadır. Aynı zamanda İstanbul Büyükşehir Belediyesi Reklam İlan ve Tanıtım Yönetmeliği kurallarına uygun olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz. 

ÇATI TABELASI NEDİR

Bina ve yapıların en üst katlarına montajı yapılan tabelalara çatı tabelası denir. Bu tabelalar genelde hem tasarım hem de montaj olarak en zorlu tabelalar arasındadır. Bu tepe tabelalarının imalatlarında görsellik kadar tabela arkasında yer alan konstrüksiyon sistemi de büyük önem arz ediyor. Bu durum tabelanın ömrünü ve kalitesini büyük oranda etkilemektedir.

Kullanılan demirlerin ebatları, yapılan statik rüzgar hesabına göre imal etmekteyiz. Harflerin ebatları kullanılan malzeme dayanıklılık tarafımızdan en iyi şekilde hesaplanarak imal edilmektedir. Çatılardaki tabela imalatlarında müşterilerimizin ilk tercihi arasında yer almaktayız. Çatı tabela firmaları arasında yapmış olduğumuz çalışmalarımız her daim taktir toplamıştır.

Alınan iş güvenliği önlemleri, personellerimizin can güvenliği bizim için çok önemlidir. Çatı tabelalarında kullanılan harfler olarak; genelde alüminyum sac ters tava veya fileli alüminyum tercih edilmektedir. Işıklı çatı tabelalarında kullanılan pleksi, glass minimum 5 mm olmalıdır. Paslanmaya karşı demir ayakların ve harfte kullanılan alüminyum malzemenin fırın statik boyalı olması gerekmektedir.

Çatı tabelaları hakkında detaylı fiyat bilgisi almak için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

ÇATI TABELASI ÇEŞİTLERİ

Bu tabelalar yapısı gereği montaji yapılırken  çok uzak mesafelerden bile rahatlıkla farkedilmesi hedeflenir. Aynı zamanda devasa boyutlarda olabilmektedirler dolayısıyla mümkün olduğunca hafif ve kaliteli malzemelerden yapılması uzun ömürlü olması adına hayati öneme sahiptir.

Çatı Tabelası çeşitlerini Işıklı ve ışıksız tabela olmak üzere iki başlık altında inceleyebiliriz.Karanlık havalarda da verim alınması için genellikle ışıklı olan tabelalar tercih edilmektedir. Malzeme olarak ta  pleksi , kutu harf, kompozit, dijital baskı ve alüminyum kullanılmaktadır.

OTOKOÇ

Dış Cephe Tabela

Kutu harf tabela müşterilerimizin reklam alanında en çok  tercih ettiği tabela çeşididir. Işıklı ve Işıksız ve profesyonel ekip ve ekipman desteğiyle müşterilerimizin taleplerini sorunsuz bir şekilde karşılıyoruz.

Kutu Harf tabela üretimini ekipmanlarımız arasında ye alan profesyonel kutu harf dönme makinası ile sorunsuz uzun vadeli olacak şekilde harf kenarları alüminyum, paslanmaz ve pleksi glass olarak üretiyoruz.

20 Yıllık tecrübemiz ile reklam sektöründe müşterilerimizin taleplerini değerlendirmekle kalmayıp, Reklam çalışmalarında tüketicilerin dikkatini ürüne yönlendirmek, görsel ve işitsel anlamda algıda seçicilik yaratmak gibi temel amaç doğrultusunda karar veriyoruz. Montajı tamamlanan tabela çalışmalarında kullanılan malzemeler tarafımızdan garantili ve hizmet sonrası
prensibimizle müşterilerimizin taktirini almaktayız.

KUTU HARF TABELA ÇEŞİTLERİ

1) Harf
Kenarları  Alüminyum, Arka yüzeyi kompozit panel Ön Yüzeyi Pleksi Glass Harfler..

2) Harf
Kenarları 304 Kalite paslanmaz Arka yüzeyi kompozit panel Ön Yüzeyi Pleksi Glass Harfler.

3) Harf Kenarları 304 Kalite paslanmaz Fileli Ön Yüzeyi Pleksi Glass Harfler.

4 ) Ters Tava harfler, bu harfler Çatı Tabelalarında tercih edilen bir harf çeşididir. Harf Kenarları ve Arka yüzeyi Elektro Statik Fırın Boyalı sac Alüminyum, Ön Yüzeyi Pleksi Glass Harfler...

5)  Paslanmaz Harfler: 304 Kalite Paslanmazdan Gold, Silver ve Bronz renk seçenekleri ile estetik görsel olarak kurumsal firmaların ilk tercihi arasında yer almaktadır.

Dijital Baskı reklamları

Dijital baskı reklamları kendi içerisinde kategorilere ayrılmaktadır. Dijital baskının kaliteli ve uzun ömürlü kullanılması dijital baskı makinasının kalitesine bağlıdır. Bunları şöyle sıralayabiliriz.

  • Dış Cephe Vinyl Germe
  • Dış Cephe Mesh Germe
  • Dış Cephe Cam Folyo Uygulamaları
  • İç mekan folyo Uygulamaları
  • Kumlu Folyo

İç Mekan Tabela

Ofis içlerinde,karşılama bankolarında kullanılan reklam çeşididir.

Kule Vinç Tabela

Kule Vinç Tabelaları için yapılan tabela çalışması doğal bir reklam potansiyeli oluşturacağından firmaya reklam imajı olarak  herkesin fark edebileceği yükseklikte reklam yapılmasını sağlamaktadır.

LED BOX

Ledbox reklam alanları oluştururken enerji sarfiyatı ve kapladığı alan bakımından cimridir.

Menü board ve alışveriş merkezi reklam alanlarınızda tek taraflı ve çift taraflı Ledbox uygulamalar yapılabilmektedir.

Önceleri aydınlatma ünitesi olarak doğan ve yapılan geliştirmeler sonucunda şık birer ışıklı tabelaya dönüşen ürünler olarak sektörde kendine alan oluşturmuştur.

Yeni nesil tabela olarak da nitelendirilen ürünlerde kullanılan pleksiglass ve markalama tekniği başlıca maliyet unsurlarını oluşturmaktadır.

Detayların öne çıktığı özel işlerde kullanmak ve fark yaratmak adına özellikle tercih edilen ürünlerdir.

Logo

Logolar ile markanız insanların gözünde köklü ve kurumsal olarak algılanacak. Bu sihirli algı ile ticari görüşmelerinizdeki etkiyi düşünün

NEON TABELA

Pleksi Tabelalarda kullanılan Pleksi malzeme,renkli ve renksiz çeşidi bulunan plastik cam. Saydam ve yarı saydam olabilir. Kolay işlenebilen, kesilebilen delinebilen, hafif bir plastik yapısı olması sebebiyle ışıklı tabelalarda kullanılan tek malzemedir.Pleksi Tabela üretimlerimiz kenarı sağlamlık ve kaliteli olması için kenarları alüminyum ön yüzeyleri pleksi malzeme kullanıyoruz.Tabela da kullandığımız özelikler sırasıyle şöyledir.
  • Kutu harfi oluşturan kasa 2 mm Alüminyum levhadan imal edilecektir.Alt ve yan yanaklar köşebent ile kapatılacaktır.
  • Harf kenarı Alüminyum kullanılmaktadır.
  • Aydınlatma sistemi Samsung 2835 3Çipli lendilli Led, Trafo MeanWell marka kullanılacaktır.
  • Harf yüzeyinde 5 mm Pleksi Glass kullanılacaktı

Otopark Tabela

Totem ve Tak Tabela

Firmaların Açıkhava yüzü olan tabela ve görsel alanların en belirgin seçeneklerinden biri olan Totem ve pylon tabelalardır.Görünebililirliği açısından  seçtikleri yöntemlerden biri de Totem reklam ürünleridir.
Özellikle anayollar ile bağlantıları bulunan yada yoğun yaya ve araç trafiğine sahip yerlerde Totem tabela iyi dikkat çekme aracıdır.

Totem tabela nedir?  imalatı nasıl yapılır?  totem tabelaları çeşitleri nelerdir ? gibi sorularınıza cevap vermeye çalışacağım.

Açık alanlarda,şehirler arası yolculuklarda,yol kenarlarında gözümüze çarpan o devasa reklamlara Totem Tabela deniliyor.Bu tabelaların, uzaklığa göre boyutları ayarlanabilmektedir

Kurumların, Kurumsal firmaların, alışveriş merkezlerinin buna benzer büyük firmaların,firma önlerine veya caddelere müşterilerinin fark etmeleri için kullanılan ebat olarak büyük tabela çeşitlerimizden biridir.Totem tabela ayaklı tabela olarak ta adlandırılıyor.

TOTEM TABELA ÇEŞİTLERİ

Totem tabela modelleri müşterin isteğine göre özgün tasarımlar yapıldığından beli bir sayısı yoktur. Fakat yapısı ve kullanım alanları baz alındığında kullanılan başlıca totem tabela çeşitleri aşağıdaki gibidir.

IŞIKLI TOTEM TABELA

Işıklı totem tabela uzak mesafelerde bile dikkat çekebilen etkili tabelalardandır. Geceleri kolaylıkla farkedilebilme özelliğine sahip ışıklı totem tabela 7/24 reklamınızı yapar 

 IŞIKSIZ TOTEM TABELA

Işıksız totem tabela başarılı bir işçilikle yapıldığında şık ve sade görüntüsü ile görenleri mest eder. Parlak renk kombinasyonu kullanmayan firmalar için ideal bir çözüm olan ışıksız totem tabelaları maliyet açısından uygundur. Aynı zamanda enerji tasarrufu için ideal bir tabela modelidir.  

PİLON TOTEM TABELA

Pilon totem tabela sık ve estetik tabela yapma sanatıdır. Müşterinin isteğine göre yapılan pilon tabelalar. estetik görüntüsü ile dikkatleri üzerine çekebilmektedir.

İsteğe göre ışıksız veya ışıklı pilon tabela çeşitleri olabilmektedir. Tamen hayal gücüne dayalı yapılan pilon tabela özgün bir şekilde yapıldığında oldukça dikkat çekebilmektedir. 

DIŞTAN AYDINLATMALI TOTEM TABELA

Dıştan aydınlatmalı pilon totem tabelalar ışıklı tabela kategorisine girer. Tek farkı kullanılan ışık döşemelerinin dışarıdan tabelaya .yansıtılmasıdır. Yol kenarlarına koyulabilen bu tabelalar devasa boyutlara çıkabilmektedir. 

ÜÇGEN TOTEM TABELA

Üçgen totem tabela ışıklı ve ışıksız çeşitleri vardır. Diğer totem tabelalardan farkı 3 boyutlu olarak reklam yapabilmesidir. 3 yüzeyi bulunan üçgen totem tabelalar genelde şehir merkezlerinde veya 4 yol kavşaklarında tercih edilmektedir. Buradaki amaç 3 yüzeyinin de halka gözükmesidir. 

ANIT TOTEM TABELA

Anıt totem tabela görüntüsü itibari ile anıtları anımsattığından alır adını. Boyut olarak daha küçük ölçeklerde imal edilebilen anıt tabela genelde şehir merkezleri ve döner kavşaklarda tercih edilmektedir.